TopOption Review

TopOption
Here’s what you get as a TopOption trader:
• New line of 5 exclusive e-books
• Personal 1-on-1 training
• Packed video library of tutorials
• Online Economic calendar
• The latest breaking business news
• Exclusive market analysis
• Dedicated support
• Ongoing giveaways

Visit Broker

Overview

TopOption – godny polecenia i jeden z największych brokerów opcji binarnych na świecie.

Share
Read Full Review

Details

Broker TopOption
Website URL https://www.topoption.com/
Founded 2013
Headquarters Treppides Tower, 5th Floor, 9 Kafkasou Street, 2112 Nicosia, Cyprus.
Support Types online, e-mail
Languages English, French, Italian, Spanish, Arabic, German, Russian, Polish, Czech, Japanese, Dutch, Bulgarian, Greek, Hungarian, Lithuanian, Norwegian, Portuguese, Romanian, Slovak, Swedish
Trading Platform TradeSmarter
Minimum 1st Deposit 100 $, €, £
Minimum Trade Amount $10
Maximum Trade Amount $5000
Additional information Here’s what you get as a TopOption trader:
• New line of 5 exclusive e-books
• Personal 1-on-1 training
• Packed video library of tutorials
• Online Economic calendar
• The latest breaking business news
• Exclusive market analysis
• Dedicated support
• Ongoing giveaways
Payout 85%
Free Demo Account Open Demo
Regulated Yes
Regulation TopOption.com is a trade name operated by Leadtrade Ltd, which is authorized and regulated by the Cyprus Securities and Exchange Commission, license number 296/16
Account Types Starter , Pro , VIP
Deposit Methods credit card l sofort l wire transfer l Neteller l cashu l netpat l and more
Withdrawal Methods credit card l sofort l wire transfer l Neteller l cashu l netpat l and more
Trading Methods 60 sec, One touch, Call/Put, Option Builder, ProOption
Number of Assets 180
Expiry Times 60 sec. trough end of day end up to 6 months
Types of Assets TopOption offers up to 180 different types of tradable assets. These include currencies, commodities, stocks and indices.

Currencies: EUR/USD, AUD/USD, EUR/JPY, USD/JPY, GBP/USD, USD/CAD, USD/CHF, NZD/USD, GBP/JPY, EUR/GBP, EUR/AUD, GBP/CHF, AUD/JPY, EUR/CAD, EUR/NZD, AUD/CHF, GBP/AUD, GBP/CAD, AUD/NZD, GBP/NZD, NZD/CHF, CAD/JPY, NZD/JPY, USD/SGD, EUR/SEK, EUR/TRY, USD/NOK, USD/TRY, USD/ZAR, CHF/JPY

Stocks: ALIBABA, AIG, AMAZON, ANZ BANK, APPLE, AT&T, AXIS BANK, BAIDU, BANCO SANTANDER, BANK OF AMERICA, BARCLAYS, BAYER, BHP-AU, BLACKBERRY, BMW, BOEING, BP, BRITISH AMERICAN TOBACCO, CATERPILLAR, CHEVRON, CISCO, CITIGROUP, COCA COLA, DAIMLER, DEUTSCHE BANK, DEUTSCHE TELEKOM, DISNEY, EASY JET, EBAY, EXXON MOBIL, FACEBOOK, FAZ SHORT BANKS, FedEX, FERRARI, GAP, GAZPROM, GENERAL ELECTRIC, GENERAL MOTORS, GOLDMAN SACHS, GOOGLE, GoPRO, GROUPON, Harley Davidson, HOME DEPOT, HP, HSBC, IBM, INTEL, JNJ, JPMORGAN, KING, LAS VEGAS SANDS, LINKEDIN, LLOYDS BANKING, LUKOIL RS, MASTERCARD, MCDONALDS, MICRON, MICROSOFT, MORGAN STANLEY, NETFLIX, NIKE, PETROBRAS, PFIZER, PROCTER & GAMBLE, RIO TINTO, RIO-AU, ROSNEFT, S.BANK INDIA, SBERBANK, SIEMENS, STARBUCKS, TATA MOTOR, TATA STEEL, TESCO, TESLA, TOTAL, TWITTER, UNILEVER, VERIZON, VISA, VODAFONE, VOLKSWAGEN, WALMART, WEIBO, WESTPAC, WYNN RESORTS, YAHOO

Commodities: GOLD, SILVER, OIL, NATURAL GAS, PLATINUM, PALLADIUM, COPPER, COFFEE, GOLD/EUR, BRENT OIL, HEATING OIL

Indices: NASDAQ, DOW, SP500, DOLLAR INDEX, RUSSELL, US 30 YEAR NOTE, US 10 YEAR NOTE, NIKKEI225, BOVESPA, CAC, DAX, FTSE, IBEX, SMI, GERMANY 10YR BOND, AEX, DJ EURO STOXX50, MIB, ASX, SAfrica40, SSE180, DUBAI, MICEX10, TOPIX, HANG SENG, STRAIT TIMES, TADWUL, India50 FUTURE

Pairs: Amazon Vs. Alibaba, GOLD Vs. SILVER
Option Types High/Low, Pairs, 60 seconds, One touch, Boundary, Strategix, Pro, short Terms
Trading Currency USD l EUR l GBP l PLN l CAD l JPY l AUD
Account Currency USD l EUR l GBP l PLN l CAD l JPY l AUD
US Traders Allowed Yes
Mobile Trading Yes
Tablet Trading Yes
Overall Score 95/100

Pros

 • $100 minimum deposit
 • Regulated company
 • 3 years in the Market
 • Web-based platform
 • Sky high gains for every winning trade
 • Advanced expiry types
 • Mobile platform
 • A wide range of assets
 • Fast process
 • Highly competitive risk management ratios
 • Live expert support
 • A board range of user-friendly trading products(“ProOption”, “ClassicOption”, ”SpeedMaster” “OneTouch” and “Touch/NoTouch”)
 • TopOption unique trading features
 • A comprehensive resource centre (1-on-1 training, e-books, videos, webinars and a newsroom offering an economic calendar, daily & weekly market reports and a newsfeed with the latest market updates)

Full Review

TopOption – Broker/Platforma – Opcji Binarnych – Opinie / Referencje / Recenzje

Firma TopOption powstała w 2011 roku. Główna siedziba brokera mieści się na Cyprze. Według opinii wielu traderów, TopOption jest jedną z najlepszych platform opcji binarnych na rynku. Firma posiada regulacje prawne  Cypryjskiej Komisji Nadzoru Finansowego (CySec), FCA, HCMC, KNF i 10 innych instytucji finansowych na terenie Unii Europejskiej. Jak widzisz, firma kontrolowana jest przez wiele instytucji, także uczciwość i jakość jest jej domeną. Właścicielem jest firma Nuntius Brokerage, która na rynku jest już od 25 lat.

TopOption – Podstawowe informacje:

Minimalny depozyt: Minimalna kwota, którą należy na początku zainwestować wynosi 100 dolarów. Z kolei minimalna transakcja musi wynosić co najmniej 10 dolarów. Jest to niewielka kwota i bardzo interesująca oferta dla początkujących, którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenie w inwestowaniu przy minimalnym ryzyku. Warto wiedzieć, że wpłaty i wypłaty są dokonywane bez dodatkowych kosztów czy prowizji.

Instrumenty finansowe: Waluty, Indeksy, Akcje, Towary, Pary walutowe (FOREX). TopOption umożliwia handel, aż 180 aktywami. Do dyspozycji masz także następujące rodzaje opcji: High / Low, Pairs, 60 seconds, OneTouch, Boundary.

Konto demo: Jak wiadomo na początku swojej kariery z inwestowaniem nikt nie ma wystarczającej wiedzy. Z tego względu firma TopOption wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom. Każdy kto zechciałby poćwiczyć swoje umiejętności, zdobyć potrzebną wiedzę i doświadczenie może założyć konto demo. Konto DEMO daje dostęp do prawdziwej platformy, ale jeszcze nie trzeba inwestować realnych pieniędzy. Po prostu uczysz się na wirtualnej walucie i kiedy będziesz gotowy możesz założyć sobie właściwe konto i podjąć pierwszą, poważną inwestycję. Aby założyć konto demo na platformie brokera TopOption należy wpłacić 200 dolarów.

TopOption – Najważniejsze Zalety:

Jak wiadomo początki są trudne, ale firma TopOption nie zostawia Cię samego z nowymi informacjami i wątpliwościami. Na platformie dostępna jest akademia edukacyjna, w której można znaleźć różnorodne materiały, artykuły, e-booki, filmy video na temat opcji binarnych. Już od samego początku warto dbać o rozwój i zdobywać wiedzę, która jest niezbędna do skutecznego inwestowania. Codziennie i co tydzień otrzymasz sprawozdanie z bieżącej sytuacji na rynku i jakie zmiany gospodarcze zaszły lub zachodzą. Ponadto dostaniesz również informacje na temat czasu handlu na świecie. Co jakiś czas organizowane są także webinaria. Cały czas powstają nowe materiały, e-booki czy filmy video, aby każdy użytkownik był na bieżąco i poszerzał swoje umiejętności. Jeżeli mimo wszystko masz wątpliwości, potrzebujesz konkretnej porady to bez problemu możesz skontaktować się z biurem obsługi za pomocą e-maila, live chatu czy telefonu. Przez całą dobą eksperci czuwają i starają się odpowiedzieć na każde pytanie inwestorów.

Aby ułatwić Ci zadanie firma dysponuje także platformą mobilną, którą możesz za darmo zainstalować na swoim smartphonie i tablecie. Dzięki temu nie jesteś już przywiązany do swojego biurka, nie musisz czekać z transakcjami, aż wrócisz do domu. Teraz możesz inwestować z wybranego miejsca, o której godzinie chcesz, nic Cię nie ogranicza. W tej sytuacji wszystko zależy od Ciebie. Dzięki aplikacji mobilnej trzymasz cały czas rękę na pulsie, aby żadna, atrakcyjna okazja nie przeszła Ci koło nosa.

Inwestując na platformie TopOption nie musisz się niczego obawiać. Platforma posiada nowoczesne metody szyfrowania danych i w ten sposób chroni Twoje dane. Z pewnością będziesz zadowolony z funkcji jakie posiada platforma. Broker ma obowiązek zgłaszania regularnie sprawozdania z systemu bezpieczeństwa, także możesz być spokojny o swoje dane i swój kapitał. Warto wiedzieć, że inwestycje użytkowników ubezpieczone są na 20,000 tysięcy dolarów. Myślę, że dla przeciętnego handlującego suma ta będzie wystarczająca.

Firma TopOption oferuje także bonusy dla nowych klientów. Jako trader TopOption otrzymujesz: Nową linię 5 ekskluzywnych e-booków, Szkolenie indywidualne, Bogatą bibliotekę samouczków wideo, Kalendarz ekonomiczny online, Najnowsze informacje biznesowe, Ekskluzywne analizy rynkowe, Specjalne wsparcie, Ciągłe promocje.

Do dyspozycji masz trzy rodzaje kont: Starter, Pro i VIP. W zależności, które konto wybierzesz otrzymasz również dodatkowe profity, które różnią się w zależności od konta. Otrzymać można sygnał handlu czy możliwość dalszego rozwoju. Dzięki temu inwestorzy mogą czerpać z doświadczenia innych, które później cenne są przy dokonywaniu transakcji. Warto zaznaczyć, że rynek czynny jest od poniedziałku do piątku, zatem w weekendy nie ma możliwości zawierania transakcji. Warto zarejestrować się na platformie TopOption, ponieważ oferuje ona jeden z najwyższych zysków na rynku. Przykładowo na 7 najpopularniejszych parach walutowych średni zysk wynosi 80,14%.

Platforma TopOption zaprojektowana jest tak, aby zarówno nowi użytkownicy jak i Ci bardziej zaawansowani odnaleźli się na stronie. Na platformie masz do dyspozycji 180 aktywów. Platforma www i mobilna nie wymaga pobierania plików, a zapewnia bezpośredni dostęp i daje możliwość natychmiast przeprowadzić transakcję.

Rejestracja konta w TopOption:

Rejestracja konta jest bardzo szybka i prosta, wymaga kilku kliknięć. Mam nadzieję, że przekonałem Cię do założenia konta na platformie firmy TopOption. Z pewnością warto na samym początku skorzystać z możliwości konta demo, aby zdobyć podstawową wiedzę i umiejętności. Firma zapewnia wszelakie materiały szkoleniowe, wsparcie specjalistów, także możesz mieć pewność, że wsparcie zawsze się pojawi. Załóż konto demo już dziś i zacznij się uczyć, aby dojść do wymarzonych zarobków.

Zarejestruj się i zacznij zarabiać już teraz!

Share
Visit Broker

Dodaj komentarz

WARNING AGAINST RISK: Investing on Forex market, in CFD contracts and binary options is very risky and entails a risk of losing money due to a financial leverage. This is why it is important that you make a conscious decision about investing. The information on this website and widely available documents are for reference only and do not include your personal conditions, financial situation and needs. Before you decide to invest on Forex market, it is advisable to read the agreement with a broker. Please read carefully the agreement with a client and take independent advice before you decide if investing in such products suits you. All information available on this website must be perceived as a general market information and must not be deemed an investment advice. OSTRZEŻENIE PRZED RYZYKIEM: Inwestowanie na rynku Forex, kontraktów CFD oraz Opcji binarnych jest bardzo ryzykowne i wiąże się z ryzykiem straty ze względu na użycie dźwigni finansowej podczas inwestowania. Dlatego decyzję o inwestowaniu należy podjąć z pełną świadomością ryzyka. Informacje zawarte na tej stronie i dokumenty dostępne publicznie mają ogólną naturę i nie uwzględniają Twoich warunków osobistych, sytuacji finansowej ani potrzeb. Przed podjęciem decyzji o inwestowaniu na rynku Forex zalecamy przeczytanie umowy z wybranym brokerem. Należy dokładnie zapoznać się z Umową z klientem oraz uzyskać niezależną poradę przed podjęciem decyzji, czy inwestowanie w takie produkty jest właściwe dla Ciebie. Wszystkie informacje zawarte na stronie dostarczane są w charakterze ogólnego komentarza rynkowego i nie stanowią porady inwestycyjnej.