BANC DE BINARY Review

BANC DE BINARY
Banc De Binary
FREE:
Education Center

Visit Broker

Overview

Banc de Binary – godny polecenia i jeden z największych brokerów opcji binarnych na świecie.

Share
Read Full Review

Details

Broker BANC DE BINARY
Website URL https://bancdebinary.com/
Founded 2009
Support Types email, phpne, online
Minimum 1st Deposit $250
Minimum Trade Amount $1
Additional information Banc De Binary
FREE:
Education Center
Payout 91%
Free Demo Account Open Demo
Regulated Yes
Number of Assets 200
Types of Assets currencies (currency pairs, e.g. EUR/USD), shares, goods, stock, exchange indexes
Trading Currency EUR, USD, GBP
US Traders Allowed Yes
Mobile Trading Yes
Tablet Trading Yes
Overall Score 96/100

Full Review

Banc de Binary – Broker/Platforma – Opcji Binarnych – Opinie / Referencje / Recenzje

Firma Banc de Binary powstała w 2009 roku i do dziś z sukcesem pomaga wielu inwestorom zarabiać wymarzone kwoty pieniędzy. Jest to prywatna firma mająca siedzibę w Nowym Jorku na Wall Street. Obecnie działa w ponad 80 krajach w Europie, Ameryce Północnej, na Środkowym Wschodzie oraz w Azji.
Celem firmy było zapewnienie inwestorom bezpiecznego handlu i dużych zysków. Śmiało można powiedzieć, że Banc de Binary łączy najnowsze technologie, innowacje z dużym i wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym. Z pewnością jest to jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży. Firma zarejestrowana jest na Cyprze.

Banc de Binary – Podstawowe informacje:

Minimalny depozyt: Aby zacząć inwestować musimy wpłacić minimalnie 250 dolarów.

Minimalna inwestycja wynosi 1 dolara.

Instrumenty finansowe: Waluty, indeksy, towary, akcje. Do dyspozycji mamy następujące opcje inwestowania: high/low, one touch, short term, boundary.

Konto demo: Banc de Binary oferuje konto demo, które ma służyć zdobywaniu wiedzy i doświadczenia. Jeżeli boisz się zainwestować dużych pieniędzy, ponieważ jesteś nowy w branży konto demo będzie idealnym rozwiązaniem. Niestety nie jest ono darmowe. Aby otworzyć konto demo należy wpłacić 250 dolarów. Następnie otrzymasz 50000 dolarów na ćwiczenie swoich umiejętności, zdobywaniu wiedzy i cennego doświadczenia. Mimo, że konto nie jest darmowe to i tak opłaca się zainwestować 250 dolarów, zanim wpłaci się większą kwotę.

Banc de Binary – Zalety:

 • Platforma Banc de Binary jest stale rozwijana i doskonalona. Nawet po zmianach każdy z uczestników ma możliwość wybrać czy chce korzystać ze starej wersji czy może z nowej. Wspomnę, że nowa wersja zajmuje dużo pamięci operacyjnej, więc może warto zostać przy starej? Na platformie Banc de Binary inwestorzy mogą inwestować w ponad 90 aktywów i mają szansę otworzyć wybrane, najpopularniejsze opcje binarne. Na chwilę obecną platforma dostępna jest w 9 wersjach językowych. Jeżeli język angielski nie jest przeszkodą to śmiało możesz inwestować na platformie Banc de Binary. Nie jesteś sam w świecie inwestycji, eksperci z biura obsługi cały czas czuwają nad inwestorami. Obsługa klienta działa przez 24 godziny przez cały tydzień. Kontakt jest bardzo szybki i sprawny. Możesz skontaktować się za pomocą chatu, telefonu czy maila. Z pewnością długo nie będziesz musiał czekać na odpowiedź. Swoje zapytanie możesz wysłać w następujących językach: angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, włoski, holenderski, japoński, arabski i portugalski.

 

 • Banc de Binary oferuje 5 kont handlowych: konto demo, konto micro silver, konto standard gold, konto personal broker reserved i konto VIP lions club. Rodzaj konta zależy oczywiście od wysokości depozytu. Przykładowo konto micro silver jest podstawowym kontem. Aby go otworzyć wymagana jest minimalna kwota 250 dolarów. Z kolei konto VIP lions club przeznaczone jest dla profesjonalistów, którzy dysponują minimalnym budżetem 50000 dolarów. Konto to daje również inne, dodatkowe korzyści takie jak zniżki hotelowe czy zniżki na bilety lotnicze. Banc de Binary oferuje także konta islamskie, które są dostosowane do potrzeb klientów wyznających islam. Konta są nieoprocentowane i uwzględniają Hibah i jego znaczenie dla tej wiary. Jak widzicie dla Banc de Binary wszyscy są równi i każdy może zarabiać na tej platformie bez względu na wiek, wiarę czy płeć. Z pewnością jest to imponujące.

 

 • Aby ułatwić zadanie inwestorom powstała również platforma mobilna na smartphony i tablety. Dzięki czemu możesz inwestować kiedy chcesz i gdziekolwiek się znajdujesz. Teraz już nic Cię nie ogranicza, wszystko zależy od Ciebie. Zdecydowanie to ułatwienie pozwoli być na bieżąco i trzymać rękę na pulsie. Aplikacja jest łatwa do pobrana na urządzenia mobilne i już nic nie będzie Cię trzymało przed biurkiem. Na platformie firmy Banc de Binary znajduje się mnóstwo materiałów szkoleniowych. Poza kontem demo można skorzystać z podstawowego kursu wprowadzającego nowego tradera do branży Skorzystać można z filmów, gdzie eksperci opowiadają o opcjach binarnych. Do dyspozycji jest także e-book na temat tradingu opcji binarnych. Każdy z użytkowników ma dostęp także do wielu artykułów, które poszerzają wiedzę o opcjach binarnych. Wszystkie te materiały są tworzone w trosce o początkujących, a także zaawansowanych. Banc de Binary ma kilka, ciekawych bonusów do zaoferowania. Banc de Binary oferuje bonusy nie tylko dla nowych użytkowników, ale także dla stałych bywalców.

 

 • Banc de Binary dba o bezpieczeństwo finansów swoich użytkowników. W oknach przeglądarki po otwarciu platformy pojawia się ikonka kłódki lub klucza. Dzięki temu możesz być pewny, że bezpiecznie połączyłeś się z serwerem i nie grozi Ci żadne niebezpieczeństwo podczas wykonywania transakcji. Ponadto dostęp do portalu jest zaszyfrowany i kontrolowany za pomocą osłony firewalle. Zatem informacje przekazywane między platformą Banc de Binary, a Twoim komputerem są szyfrowane za pomocą certyfikatu bezpieczeństwa SSL. Twoje dane są chronione.

 

Mam nadzieję, że zainteresowała Cię współpraca i zarabianie z firmą Banc de Binary. W skrócie można powiedzieć, że ich działania, platforma, obsługa klienta, edukacja jest po prostu imponująca. To naprawdę dobre miejsca do zarabiania na opcjach binarnych. Przekonaj się sam.

Załóż konto demo i zacznij od dziś zdobywać wiedzę i doświadczenie, aby zagłębić się w ten
ciekawy i dochodowy rynek.

Register now!

 

BANC DE BINARY – Największe zalety:

 • Bonusy powitalne
 • Szeroki wybór opcji
 • Wysokie zwroty
 • Łatwość w korzystaniu z platformy
 • Niska minimalna wartość inwestycji
 • Dostępność na urządzeniach mobilnych
 • Platforma tradingowa
 • Centrum nauki
 • Możliwość skorzystania z automatycznego robota
 • Oprogramowanie- SpotOptions
 • Max. zwroty- 91%
 • Waluty- EUR, USD, GBP
 • Aktywa- ponad 200 rodzajów:  towary (złoto, kawa, cukier), pary walutowe (EUR/ USD, USD/GBP itp.), akcje (APPLE, BAT, COCA-COLA) wraz z indeksami np. Nikkei 25, NASDAQ, FTSE 100.

Rejestracja w BANC DE BINARY- typy kont

Tak jak w przypadku wielu innych brokerów, również Banc De Binary proponuje swoim klientom wybór jednego z kilku kont. Różnią się one przede wszystkim wysokością bonusów powitalnych oraz wysokością minimalnego depozytu. Każdy wyższy rodzaj konta posiada również wiele korzyści dla użytkowników np. nielimitowany dostęp do platformy edukacyjnej, szybszy czas wypłaty pieniężnej lub większą ilość aktywów w tradingu.

Konto srebrne– min. kwota depozytu wynosi od 250$ do 5000$. Konto to wybierane jest zazwyczaj przez użytkowników początkujących.

Konto złote– min. kwota depozytu wynosi od 5001$ do 35000$. Konto polecane jest osobom, które posiadają doświadczenie w inwestowaniu za pomocą opcji binarnych i mają choćby podstawową wiedzę z zakresu finansów online.

Osobiste zarządzanie– min. kwota depozytu wynosi od 35 000$ do 50 000$. Konto to polecane jest inwestorom doświadczonym w tradingu opcji binarnych.

Konto premium– jest to konto najwyższego poziomu. Min. kwota depozytu wynosi ponad 50 000$. Jest to opcja polecana osobom, które są pewne swoich umiejętności w zarabianiu i handlu z opcjami binarnymi (profesjonalistów).

Konto islamskie– jest to konto dodatkowe, oferowane osobom, które wyznają wiarę islam. Dostępne są tu rachunki bez oprocentowania, które dotyczą Hibah i jego znaczenia dla wiary islamskiej
Platforma w BANC DE BINARY

Broker korzysta z popularnej i zaufanej platformy do tradingu „Soptoption”. Jest ona dobrze znana  przez nowych użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze dużego doświadczenia w inwestycjach w opcje binarne. Stwarza ona świetne warunki do zapoznania się z handlem, posiada prosty układ, w którym inwestorzy mogą dostosować stopień do indywidualnych preferencji.

BANC DE BINARY – Dostępne opcje transakcji

Banc De Binary proponuje użytkownikom wybór wielu opcji transakcji. Inwestor ma do wyboru popularne opcje High/Low, opcję touch, meta wykresu, konstrukcji, a także opcje drabiny, polecane doświadczonym traderom. Opcje z różnymi okresami wygaśnięcia. Mogą one wynosić 60 sekund, 15 minut, 30 minut oraz 1 godzinę i 24 minuty.

BANC DE BINARY – Platforma edukacyjna

Banc De Binary udostępnia użytkownikom korzystanie z darmowych narzędzi edukacyjnych. Warto wspomnieć, iż broker umożliwia założenie konta DEMO, na którym początkujący inwestorzy mogą zapoznać się z zasadami typowania opcji binarnych. Oprócz konta testowego, traderzy biorą udział we wprowadzającym kursie tradingu, korzystają z video, nagrywanych przez specjalistów z dziedziny finansów. Na filmach omawiane są szczegóły dotyczące inwestowania w opcje binarne. BDB oferuje również dostęp do darmowego e-booka, a także artykułów z zakresu analizy opcji.

BANC DE BINARY – Obsługa klienta

Broker daje możliwość skorzystania z Obsługi Klienta w formie czatu na żywo oraz za pomocą wysłania formularza drogą mailową. Pomoc jest dostępna w językach takich jak: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, arabski, portugalski, holenderski, japoński.

Share
Visit Broker

ให้ความเห็น

WARNING AGAINST RISK: Investing on Forex market, in CFD contracts and binary options is very risky and entails a risk of losing money due to a financial leverage. This is why it is important that you make a conscious decision about investing. The information on this website and widely available documents are for reference only and do not include your personal conditions, financial situation and needs. Before you decide to invest on Forex market, it is advisable to read the agreement with a broker. Please read carefully the agreement with a client and take independent advice before you decide if investing in such products suits you. All information available on this website must be perceived as a general market information and must not be deemed an investment advice. OSTRZEŻENIE PRZED RYZYKIEM: Inwestowanie na rynku Forex, kontraktów CFD oraz Opcji binarnych jest bardzo ryzykowne i wiąże się z ryzykiem straty ze względu na użycie dźwigni finansowej podczas inwestowania. Dlatego decyzję o inwestowaniu należy podjąć z pełną świadomością ryzyka. Informacje zawarte na tej stronie i dokumenty dostępne publicznie mają ogólną naturę i nie uwzględniają Twoich warunków osobistych, sytuacji finansowej ani potrzeb. Przed podjęciem decyzji o inwestowaniu na rynku Forex zalecamy przeczytanie umowy z wybranym brokerem. Należy dokładnie zapoznać się z Umową z klientem oraz uzyskać niezależną poradę przed podjęciem decyzji, czy inwestowanie w takie produkty jest właściwe dla Ciebie. Wszystkie informacje zawarte na stronie dostarczane są w charakterze ogólnego komentarza rynkowego i nie stanowią porady inwestycyjnej.