OPTECK Review

OPTECK
OPTECK - FREE $10,000 DEMO account
Visit Broker

Overview

OPTECK – czołowy światowy Broker/Platforma handlu opcjami binarnymi online. Godny polecenia i jeden z największych brokerów opcji binarnych na świecie.

Share
Read Full Review

Details

Broker OPTECK
Website URL https://www.opteck.com
Founded In 2011 by CentralSpot Trading LTD
Headquarters Lophitis Business Centre, Office 102, 249, 28th October Street, Limassol, 3035 Cyprus
Support Number 35722007264
Support Types Phone, Online, Chat, Email
Languages English, العربية, Français, Italiano, Русский, Español, Deutsch, Nederlands, Polski
Trading Platform Proprietary trading platform
Minimum 1st Deposit $250
Minimum Account Size $25
Minimum Trade Amount $25
Maximum Trade Amount $10000
Additional information OPTECK - FREE $10,000 DEMO account
Payout 65% - 89% (up to 400% using One Touch Options)
Leverage x200
Spread Fixed spreads, They are based on the asset and account type.
Free Demo Account Open Demo
Regulated Yes
Regulation regulated by the Cyprus Securities and Exchange Commission (“CySEC”) and IFSC, MiFiD
Fees Yes
Fee Info only for withdrawal 3.5% (min $30 max $3.500)
Account Types Basic, Bronze, Silver, Gold, Platinum, Black
Deposit Methods Visa, Mastercard, Postepay, Skrill, Neteller, Webmoney , Kiwi, Bank wire transfer, MoneyBookers, Western Union, iDeal
Withdrawal Methods Visa, Mastercard, Diners, Postepay, Skrill, Neteller, Bank wire transfer, MoneyBookers, Western Union, iDeal
Trading Methods Any trading strategies along with Terms and Conditions
Number of Assets 1000
Expiry Times 30 sec, 60 sec, 2 min, 5 min, 10 min, 30 min, 1 Hour, 3 days, 1 week, 1Month etc
Types of Assets Indices, Commodities, Currency Pairs, Stocks
Option Types High/Low, Quick Options, Range High/Low, One Touch
Trading Currency EUR/USD, USD/JPY, GBP/USD, USD/CAD, AUD/USD, USD/CHF, NZD/USD, BITCOIN, EUR/JPY, GBP/JPY, AUD/JPY, EUR/GBP, EUR/AUD, AUD/NZD, EUR/CAD, GBP/AUD, EUR/CHF, GBP/CHF, GBP/CAD, NZD/JPY, CHF/JPY, AUD/CAD, AUD/CHF, USD/ZAR, GBP/NZD, NZD/CAD, CAD/JPY, EUR/TRY, EUR/NZD, USD/TRY, CAD/CHF, NZD/CHF, EUR/ZAR, USD/RUB, EUR/NOK, USD/DKK, USD/MXN, USD/SGD, EUR/MXN, USD/NOK, USD/SEK, EUR/SEK, USD/CZK, USD/PLN, EUR/PLN, USD/HKD
Account Currency USD, EUR, GBP
US Traders Allowed Yes
Mobile Trading Yes
Tablet Trading Yes
Overall Score 94/100

Pros

 • Most Attarctive Trading Conditions
 • Best Education system
 • User friendly Platform
 • 24/7 support

Full Review

OPTECK – Broker/Platforma – Opcji Binarnych – Opinie / Referencje / Recenzje

Broker / Platforma OPTECK na rynku funkcjonuje już od kilku lat i z pewnością zasługuje na szczególną uwagę. Na samym początku warto wspomnieć, że firma zarejestrowana jest na Cyprze i posiada licencję CySec (numer licencji 238/14). W przypadku opcji binarnych taka licencja jest bardzo dobrze widziana i ceniona. Od 2 maja 2015 roku właścicielem Opteck jest firma Centralspot Trading. OPTECK skupił się na tym, aby platforma była prosta w obsłudze, żeby każdy mógł bez problemu z niej korzystać. Zobacz jakie korzyści poniesiesz handlując z firmą Opteck.

OPTECK – Informacje podstawowe:

Minimalny depozyt: Aby zacząć inwestowanie na platformie Opteck, minimalna wpłata wynosi 250 $/. Aby wypłacić pieniądze po inwestycji kapitał musi wynosić przynajmniej 50 $/. Warto pamiętać, że wszelakie wypłaty podlegają prowizji 3,5%.

Instrumenty finansowe: waluty, indeksy, towary, klasyczne akcje.

Konto demo: Jeżeli chcesz rozpocząć przygodę z inwestowaniem opcji binarnych, a masz obawy, lub brak Ci wiedzy czy oczywiście doświadczenia możesz skorzystać z tzw. kont demo. Będziesz mógł przeprowadzić wirtualne transakcje bez inwestowania realnych pieniędzy. Dzięki takim operacjom nauczysz się strategii inwestowania, posiądziesz podstawową wiedzę i zdobędziesz doświadczenie. Warto wiedzieć, że konto demo jest darmowe, a więc w każdej chwili możesz zdecydować się na pierwszy krok i zacząć inwestować, przy tym zbierając już doświadczenie. Platforma przedstawia realny rynek, tylko kapitał na początek jest wirtualny. Wszystko po to, aby ułatwić Ci wejście na rynek rzeczywisty.

Register now!

OPTECK Zalety:

Nie ulega wątpliwości, że platforma jest przyjazna użytkownikowi. Z pewnością każdy laik nie będzie miał problemów z obsługą i będzie mógł skupić się na tym, co najważniejsze – zdobywaniu wiedzy i doświadczenia w inwestowaniu. Broker Opteck oferuje waluty światowe, które pozwalają użytkownikom inwestować swoje pieniądze na całym świecie. Co ważne, nie jest potrzebna żadna zaawansowana wiedza techniczna. Platforma jest tak przygotowana, aby już od początku była prosta i klarowna w obsłudze. Nie trzeba jej instalować na komputerze, wszystko odbywa się za pomocą strony internetowej. Pojawiła się także możliwość pobrania darmowej aplikacji na tablet czy telefon, aby zarządzać kontem, kiedy nie mamy dostępu do komputera. Jak widzisz, inwestować możesz kiedy tylko zapragniesz, nie ważne czy jesteś w domu, w pracy, bez względu na to która jest godzina. O wszystkim decydujesz Ty.

Platforma OPTECK:

Firma Opteck zapewnia swoim klientom środowisko finansowe, które wyróżnia się pod względem innowacji technologicznych – zaawansowane platformy, wykresy z danymi analitycznymi, inteligentne raporty związane z portfelami czy najnowszymi, najważniejszymi informacjami z branży i z rynku. Wszystko to pozwala trzymać rękę na pulsie i być na bieżąco. Firma Opteck wychodzi naprzeciw swoim klientom i ułatwia wszystko, co możliwe, aby handlujący mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na inwestycjach. Firma przyjęła zasadę, że każdy ma prawo sprawować pełną kontrolę nad swoim portfelem. Z pewnością Opteck robi wszystko, co możliwe, aby każdy inwestor miał kontrolę oraz mógł zdobywać wiedzę na każdym poziomie zaawansowania. W końcu rozwój potrzebny jest cały czas, spoczęcie na laurach spowoduje, że będziemy się cofać, a to nie przybliży nas do wymarzonych zarobków. Będąc inwestorem z Opteck będziesz miał nieograniczony dostęp do platformy edukacyjnej. Do dyspozycji masz kursy wideo, które podzielone są ze względu na doświadczenie. Z pewnością każdy początkujący, jak również zaawansowani użytkownicy czy zawodowcy znajdą coś dla siebie, co pozwoli im poszerzyć horyzonty. Skorzystać możesz także z ebooków, które opisują transakcje binarne czy obrót CFD. Wszystkie informacje napisane są prostym językiem, aby każdy mógł je szybko przyswoić. Na stronie znajdziesz również słownik z najważniejszymi pojęciami i definicjami, które używane są przez zawodowych brokerów. Kilka razy w miesiącu organizowane są webinaria, które poruszają szeroki zakres tematów począwszy od omówienia strategii, aż po obracanie kapitałem przez największych ekspertów na rynku. Ale to nie wszystko. Firma Opteck nie pozwala, aby inwestorzy byli skazani sami na siebie, rzuceni na głęboką wodę bez wsparcia. Z tego względu powstały biura obsługiwane przez fachowców, najlepszych w swojej branży profesjonalistów, które odpowiedzą na każde pytanie, rozwieją każdą wątpliwość handlującego. Warto dzielić się trudnościami, czerpać wiedzę od najlepszych, aby iść do przodu i zacząć zarabiać wymarzone kwoty. Możesz skorzystać z opcji chatu, e-mail czy po prostu zadzwonić do wybranego eksperta.

 

Platforma udostępnia, ponad 70 aktywów, które zostały podzielone na indeksy, waluty czy klasyczne akcje. Firma daje możliwość inwestowania metodami – “high” lub “low”, “one touch”, graniczne czy krótkoterminowe (tj. 1,5,10, 30 i 60 minut lub 30 sekund). Warto wiedzieć, że czas 30 lub 60 sekund jest rzadko spotykany wśród brokerów, a to wszystko sprawia, że czas wygaśnięcia można dopasować do swoich potrzeb. Firma Opteck umożliwia także swoim inwestorom przeprowadzanie transakcji bez przerwy, czyli przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

Mam nadzieję, że zachęciłem Cię do współpracy z firmą Opteck. Z pewnością nie będziesz zawiedziony. Nie zwlekaj, załóż już dziś konto i zacznij wchodzić w świat inwestycji oraz wysokich zarobków.

Zarejestruj się i zacznij zarabiać już teraz!

OPTECK – Zakładanie konta na Platformie

Twórcy Opteck zadbali o stronę internetową w taki sposób, aby korzystanie z brokera nie sprawiło trudności nawet osobie, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z opcjami binarnymi. Strona jest czytelna i łatwa w obsłudze, a założenie konta trwa zaledwie kilka sekund. Właściciele zadbali również o dostęp do Biura Obsługi klienta, dlatego też użytkownik posiadający problemy z rejestracją, może skorzystać z pomocy specjalisty.

Użytkownik rejestrując swoje konto na platformie Opteck, wybiera 1 z 6 rodzajów kont, które różnią się od siebie przede wszystkim wielkością minimalnego depozytu.

OPTECK – Rodzaje kont:

Konto podstawowe– Pomoc specjalisty 24h/ dobę, Pełen dostęp do platformy edukacyjnej (szkolenia wideo, e-booki, kursy), webinaria PRO (na żywo z ekspertem rynkowym), alerty cenowe, dzienna analiza rynku, min. depozyt wynoszący 250$.

Konto brązowe– Pomoc ekspertów 24h/ dobę, Dostęp do platformy edukacyjnej, dzienna analiza rynku, webinaria PRO, alerty cenowe, indywidualna sesja zapoznawcza ze specjalistą, min. depozyt wynoszący 1000$.

Konto srebrne (najczęściej wybierane) – Dodatkowa wypłata 1% z instrumentów binarnych, pomoc specjalisty 24h/ dobę, dostęp do centrum edukacji, dzienna analiza rynku, webinaria PRO, alerty cenowe, sesja wprowadzająca z ekspertem, min. depozyt wynoszący 2500$.

Konto złote– Dodatkowy 1% wypłaty z instrumentów binarnych, 2-4 kontraktów CFD, pomoc eksperta 24h/ dobę, dostęp do platformy edukacyjnej, dzienna analiza rynku, webinaria PRO, alerty cenowe, sesja wprowadzająca ze specjalistą, indywidualna sesja z analitykiem strategicznym, min. depozyt wynoszący 10 000$.

Konto platynowe– Dodatkowa 2% wypłata z instrumentów binarnych, 1-3 kontrakty CFD, pomoc eksperta 24h/ dobę, dostęp do platformy edukacyjnej, dzienna analiza rynku, webinaria PRO, alerty cenowe, sesja wprowadzająca ze specjalistą, indywidualna sesja z analitykiem strategicznym, min. depozyt wynoszący 25 000$.

Konto czarne– Dodatkowe 3% wypłaty z instrumentów binarnych, 1-3 kontrakty CFD, pomoc eksperta 24h/ dobę, dostęp do centrum edukacji, dzienna analiza rynku, alerty cenowe, webinaria PRO, sesja wprowadzająca ze specjalistą, indywidualna sesja z analitykiem strategicznym, większy dostęp do aktywów i opcji, min. depozyt wynoszący 100 000$

 

OPTECK – podsumowanie brokera:

 • Platforma znana na całym świecie
 • Dostępność wielu języków
 • Oferowane wsparcie specjalistów
 • Możliwość uzyskania informacji na temat Platformy (za pomocą telefonu oraz e-mail)
 • Niezwykle łatwe korzystanie z witryny
 • Nie wymaga instalowania oprogramowania (dostępność online)
 • Darmowe konto DEMO
 • Materiały pomocnicze- darmowy EBOOK w wersji pdf lub online i inne
 • Ponad 70 rodzajów aktywów
 • Możliwość zarządzania 24h/dobę, 7 dni w tygodniu
 • Czas wygaśnięcia konkurencyjny z innymi brokerami- nawet do kilkudziesięciu minut
 • Wysokie zwroty- nawet 100% zysku w przeciągu kilku minut
 • Zwrot 15% podczas nieudanej transakcji
 • Możliwość korzystania z platformy na urządzeniach mobilnych
 • Min. depozyt- 250 USD
 • Metody płatności- credit card, debit card, bank transfer, Wester Union, skrill, WebMoney cashU, iDeal
 • Dostępne języki: polski, angielski, arabski, francuski, włoski, rosyjski, hiszpański, niemiecki, holenderski
 • Rodzaje handlu: “Over/Under”, “One Touch”, “Range”, “Quick”, “High/Low”
 • Aktywa: waluty, akcje, indeksy, surowce mineralne, towary
 • Czas wygaśnięcia: 30-60 sekund, 5 min, 10 min, 30 min, 60 min, pół dnia, koniec dnia

 

Share
Visit Broker

ให้ความเห็น

WARNING AGAINST RISK: Investing on Forex market, in CFD contracts and binary options is very risky and entails a risk of losing money due to a financial leverage. This is why it is important that you make a conscious decision about investing. The information on this website and widely available documents are for reference only and do not include your personal conditions, financial situation and needs. Before you decide to invest on Forex market, it is advisable to read the agreement with a broker. Please read carefully the agreement with a client and take independent advice before you decide if investing in such products suits you. All information available on this website must be perceived as a general market information and must not be deemed an investment advice. OSTRZEŻENIE PRZED RYZYKIEM: Inwestowanie na rynku Forex, kontraktów CFD oraz Opcji binarnych jest bardzo ryzykowne i wiąże się z ryzykiem straty ze względu na użycie dźwigni finansowej podczas inwestowania. Dlatego decyzję o inwestowaniu należy podjąć z pełną świadomością ryzyka. Informacje zawarte na tej stronie i dokumenty dostępne publicznie mają ogólną naturę i nie uwzględniają Twoich warunków osobistych, sytuacji finansowej ani potrzeb. Przed podjęciem decyzji o inwestowaniu na rynku Forex zalecamy przeczytanie umowy z wybranym brokerem. Należy dokładnie zapoznać się z Umową z klientem oraz uzyskać niezależną poradę przed podjęciem decyzji, czy inwestowanie w takie produkty jest właściwe dla Ciebie. Wszystkie informacje zawarte na stronie dostarczane są w charakterze ogólnego komentarza rynkowego i nie stanowią porady inwestycyjnej.